Xiaomi Redmi Pad SE 128 GB / 4 GB
Wideo 6Zdjęcia 15 |
Niedrogi multimedialny tablet Android z 11-calowym ekranem dotykowym FullHD (1920x1080, 206 dpi, oparty na matrycy IPS o szerokich kątach widzenia), dwoma aparatami i czterema głośnikami zapewniającymi wysokiej jakości dźwięk stereo. Ma stosunkowo niewielką grubość stylowej aluminiowej obudowy (7,4 mm) i skromną wagę 478 g. Jest pozycjonowany jako produkt w podstawowej kategorii cenowej, przeznaczonej do użytku domowego i profesjonalnego.
Nadaje się jako urządzenie do wygodnego surfowania po Internecie i oglądania różnorodnych treści multimedialnych (w tym wszelkich serwisów streamingowych i kin online). Również tablet Xiaomi Redmi Pad SE przyda się w procesie edukacyjnym wszelkiego rodzaju placówek edukacyjnych. Bez problemu poradzi sobie z zadaniami prowadzenia różnego rodzaju księgowości handlowej i biznesowej, przyda się także przy prowadzeniu inwentaryzacji.
Urządzenie napędza 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 680 ARM, współpracujący z 4 GB RAM-u i 128 GB pamięci stałej. Warto dodać, że ilość pamięci stałej można zwiększyć za pomocą karty pamięci microSDHC/SDXC aż do 1 TB. Wbudowany w procesor rdzeń graficzny Adreno 610 gwarantuje średni poziom wydajności w grach 3D. Do połączenia z siecią globalną służy dwuzakresowy moduł Wi-Fi 5 (802.11n/ac). Połączenie z bezprzewodowymi słuchawkami/zestawami słuchawkowymi zapewnia Bluetooth 5.0. Bateria o pojemności 8000 mAh zapewnia do 14 godzin oglądania wideo.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Redmi Pad SE 128 GB / 4 GB
Wszystkie ceny 34 →Xiaomi Redmi Pad SE 11" 4GB/128GB Wi-Fi Fioletowy Lavender Purple 69418127 | 972 zł |
Xiaomi Redmi Pad SE 128GB/4GB - Graphite Grey | 1 099 zł |
Xiaomi Redmi Pad SE 4/128GB WiFi Graphite Gray TB-AND-XIA-0006 | 699 zł |
Tablet XIAOMI Redmi Pad SE 11" 4/128GB Wi-Fi Zielony | 900 zł |
Tablet XIAOMI Redmi Pad SE 11" 4/128GB Wi-Fi Zielony | 900 zł |
Modyfikacje Xiaomi Redmi Pad SE
Ceny na Xiaomi Redmi Pad SE |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Redmi Pad SE 128 GB / 4 GB | od 666 zł | 34 oferty | ||
Xiaomi Redmi Pad SE 128 GB / 6 GB | od 903 zł | 2 oferty | ||
Xiaomi Redmi Pad SE 256 GB | od 792 zł | 26 oferty |