Планшет
Blackview Tab 13 Pro 128 ГБ
Фото 14 |
Blackview Tab 13 Pro 128 ГБ
Система:Android 13
Діагональ дисплея:10.1 "
Роздільна здатність:1920x1200 пікс
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio P60
Камера:подвійна, 13 (МП)
Селфі камера:8 МП
Ємність батареї:7680 мАгод
Матеріал корпуса:метал
Вага:435 г
Функція розширення ОЗП на 8 ГБ.
У порівнянні зі звичайною версією гірше процесор, більше об'єм ОЗП та батареї, свіжіша версія Android.
Всі характеристики
Характеристики Tab 13 Pro
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blackview 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blackview.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blackview Tab 13 Pro 128 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blackview Tab 13 PRO 101" FHD wyświetlacz z systemem Android 13 Helio P60 | 1 000 zł |
Blackview TAB 13 Pro 8/128GB LTE Szary TB-AND-BLV-0056 | 799 zł |
TABLET TAB13 PRO 10" 128GB LTE/TAB 13 PRO BLUE BLACKVIEW | 841 zł |
Blackview TAB 13 Pro 8/128GB LTE Niebieski TB-AND-BLV-0055 | 809 zł |
iGET BLACKVIEW TAB G13 Pro, blue | 853 zł |
iGET BLACKVIEW TAB G13 Pro, grey | 828 zł |
Blackview TAB 13 PRO LTE 10,1" 8/128GB niebieski - darmowy odbiór w 22 mia | 699 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →