Планшет
Blackview Tab 50 Kids 64 ГБ
Фото 4 |
Blackview Tab 50 Kids 64 ГБ
Система:Android 13
Діагональ дисплея:8 "
Роздільна здатність:1280x800 пікс
Пам'ять:64 ГБ, ОЗП 3 ГБ
Процесор:Rockchip RK3562
Камера:2 (МП)
Селфі камера:0.3 МП
Ємність батареї:5580 мАгод
Матеріал корпуса:пластик
Вага:355 г
Функція розширення ОЗП на 3 ГБ. Захисний дитячий чохол. Передбачене програмне забезпечення для дітей.
Всі характеристики
Характеристики Tab 50 Kids
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blackview 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blackview.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blackview Tab 50 Kids 64 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blackview Tablet TAB 50 Kids WiFi 3/64GB 5580 mAh 8 cali niebieski RTBVW08 | 384 zł |
Blackview Tablet TAB 50 Kids WiFi 3/64GB 5580 mAh 8 cali niebieski 122435 | 387 zł |
Blackview Tablet TAB 50 Kids WiFi 3/64GB 5580 mAh 8 cali niebieski 122435 | 384 zł |
Tablet Blackview Tab 50 Kids 8" 64 GB Niebieskie (Tab50Kids-BE/BV) | 386 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Kolor: CZARNYview Tablet TAB 50 Kids WiFi 3/64 niebies | 396 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Kolor: CZARNYview Tablet TAB 50 Kids WiFi 3/64GB 5580 | 416 zł |
Blackview TAB 50 Kids WiFi 8" 3/64GB fioletowy - darmowy odbiór w 22 miast | 389 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →