Blackview Tab 8 128 ГБ
Фото 6 |
Один із найбільш доступних великих мультимедійних планшетів з 10,1-дюймовим екраном, двома камерами, якісними стереодинаміками та швидкодіючим модулем Wi-Fi. Дисплей, заснований на якісній IPS-матриці, має FullHD-роздільна здатність 1920x1200 (224 dpi), широкі кути комфортного огляду та підтримує технологію мультитач. Планшет Blackview Tab 8 128 ГБ позиціонується як доступний продукт базової цінової категорії, призначений для виконання порівняно простих завдань побутового та професійного характеру.
Без проблем впорається з інтернет-серфінгом, казуальними іграми, відтворенням аудіо та відеоконтенту високого та надвисокого дозволу. Буде корисний для створення зручних електронних меню у сфері продажу різних товарів та послуг, допоможе організувати оперативний голосовий та відеозв'язок. Підійде для ведення різних видів торговельного/господарського обліку та задач інвентаризації.
Гідний рівень продуктивності забезпечує апаратна платформа Spreadtrum у вигляді зв'язування 8-ядерного ARM-процесора Unisoc SC9863SA з 4 Гб оперативної та 128 Гб постійної пам'яті. Швидкодіючий дводіапазонний Wi-Fi модуль стандарту 802.11n/ac/ax (2,4/5 ГГц) здатний підтримувати високошвидкісне підключення до глобальної мережі. Для з'єднання з периферійними пристроями та мобільною акустикою є Bluetooth 5.0. Постійна пам'ять може бути розширена за рахунок встановлення карти пам'яті microSD/SDHC/SDXC об'ємом до 1 Тб.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blackview 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blackview.
Купити Blackview Tab 8 128 ГБ
Усі ціни 13 →Blackview Tablet 10 Cali Tab 8 WiFi Android 12 Tablet 7GB 64GB5G/24G WiFi | 437 zł |
Blackview TAB 8 WiFi 4/128GB Grey TB-AND-BLV-0034 | 466 zł |
Tablet BLACKVIEW Tab 8 10.1" 4/128 GB Wi-Fi Szary | 650 zł |
Tablet Blackview Tab8 10.1" 128 GB Szare (TAB8WIFI-128-GY/BV) | 498 zł |
Модификації Blackview Tab 8
Ціни на Blackview Tab 8 |
---|---|---|---|---|
Blackview Tab 8 64 ГБ | від 1 300 zł | 1 пропозиція | ||
Blackview Tab 8 128 ГБ | від 437 zł | 13 пропозицій |