Blackview Active 8 Pro 256 ГБ
Фото 15 |
Захищений Android-планшет з якісним 10,4″ дисплеєм та вбудованим 3G/4G(LTE)-модемом для активного використання у польових, похідних чи дорожніх умовах. Відповідно до стандарту захисту IP69K, ця модель здатна витримувати тривале занурення у воду і стійка до падінь/ударів, що робить її незамінною в екстремальних ситуаціях. Ще одним важливим достоїнством гаджета стала його вражаюча висока автономність.
Завдяки потужному акумулятору ємністю 22000 мАгод, планшет Blackview Active 8 Pro 256 ГБ здатний працювати протягом тривалого часу, перевершуючи переважну більшість пристроїв на ринку. За значні захисні характеристики та ємність батареї довелося розплачуватися пристойною товщиною (16,8 мм) і значною вагою в 976 р. Планшет Blackview Active 8 Pro 256 ГБ обладнаний якісним IPS-дисплеєм з роздільною здатністю 2000x1200 (225 dpi) з підтримкою технології Multito Як основа апаратної платформи використовується продуктивний 8-ядерний ARM-процесор MediaTek Helio G99, що працює у зв'язці з 8 Гб оперативної та 256 Гб постійної пам'яті. Вбудоване у процесор графічне ядро Mali-G57 MC2 гарантує середній рівень ігрової 3D-продуктивності. Підключення до глобальної мережі здійснюється за допомогою дводіапазонного модуля Wi-Fi 5 (802.11n/ас) або інтегрованим 3G/4G(LTE)-модемом.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blackview 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blackview.
Купити Blackview Active 8 Pro 256 ГБ
Усі ціни 11 →Blackview Active 8 Pro Czarny Blackview Active 8 Pro | 1 700 zł |
Tablet BLACKVIEW Active 8 Pro 10.36" 8/256 GB LTE Wi-Fi Czarny | 1 500 zł |
Tablet BLACKVIEW Active 8 Pro 10.36" 8/256 GB LTE Wi-Fi Czarno-pomarańczow | 1 500 zł |
Tablet Blackview Active 8 Pro 10" 256 GB 4G LTE Czarno-pomarańczowe (ACTIV | 1 573 zł |