Blackview Active 8 Pro 256 GB
Zdjęcia 15 |
Bezpieczny tablet z systemem Android z wysokiej jakości wyświetlaczem 10,4″ i wbudowanym modemem 3G/4G(LTE) do aktywnego użytkowania w terenie, podczas pieszych wędrówek lub w warunkach drogowych. Zgodnie ze stopniem ochrony IP69K model ten wytrzymuje długotrwałe zanurzenie w wodzie oraz jest odporny na upadki/wstrząsy, co czyni go niezastąpionym w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.
Kolejną ważną zaletą gadżetu jest jego imponująco duża autonomia. Dzięki mocnemu akumulatorowi o pojemności 22000 mAh, tablet Blackview Active 8 Pro 256 GB jest w stanie pracować przez długi czas, przewyższając zdecydowaną większość urządzeń dostępnych na rynku. Za imponujące właściwości ochronne i pojemność akumulatora trzeba było zapłacić przyzwoitą grubością (16,8 mm) i znaczną wagą 976 g.
Tablet Blackview Active 8 Pro 256 GB wyposażono w wysokiej jakości wyświetlacz IPS o rozdzielczości 2000x1200 (225 dpi) z obsługą technologii Multitouch. Platforma sprzętowa oparta jest na wydajnym 8-rdzeniowym procesorze ARM MediaTek Helio G99, współpracującym z 8 GB RAM-u i 256 GB pamięci stałej. Wbudowany w procesor rdzeń graficzny Mali-G57 MC2 gwarantuje średni poziom wydajności w grach 3D. Połączenie z siecią globalną odbywa się za pomocą dwuzakresowego modułu Wi-Fi 5 (802.11n/ac) lub zintegrowanego modemu 3G/4G(LTE).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blackview 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blackview.
Kup Blackview Active 8 Pro 256 GB
Wszystkie ceny 11 →Blackview Active 8 Pro Czarny Blackview Active 8 Pro | 1 700 zł |
Tablet BLACKVIEW Active 8 Pro 10.36" 8/256 GB LTE Wi-Fi Czarny | 1 500 zł |
Tablet BLACKVIEW Active 8 Pro 10.36" 8/256 GB LTE Wi-Fi Czarno-pomarańczow | 1 500 zł |
Tablet Blackview Active 8 Pro 10" 256 GB 4G LTE Czarno-pomarańczowe (ACTIV | 1 573 zł |