Планшет
Blackview Tab 80 64 ГБ
Фото 6 |
Blackview Tab 80 64 ГБ
64 ГБ128 ГБ / 8 ГБ
Система:Android 13
Діагональ дисплея:10.1 "
Роздільна здатність:1280x800 пікс
Пам'ять:64 ГБ, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T606
Камера:13 (МП)
Селфі камера:8 МП
Ємність батареї:7680 мАгод
Матеріал корпуса:метал
Вага:484 г
Функція розширення ОЗП на 4 ГБ. Підтримка Widevine L1.
Всі характеристики
Характеристики Tab 80 64GB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blackview 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blackview.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blackview Tab 80 64 ГБ
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blackview Tablet TAB 80 LTE 4/64GB 7680 mAh 10,1 cala zielony RTBVW100AXB8 | 569 zł |
Blackview TAB 80 4/64GB LTE Szary TB-AND-BLV-0049 | 599 zł |
Tablet BLACKVIEW Tab 80 10.1" 4/64 GB LTE Wi-Fi Szary | 599 zł |
Tablet BLACKVIEW Tab 80 10.1" 4/64 GB LTE Wi-Fi Szary TAB804 64GBGRAY | 599 zł |
ще 11 пропозицій
Модификації Blackview Tab 80
Ціни на Blackview Tab 80 |
---|---|---|---|---|
Blackview Tab 80 64 ГБ | від 549 zł | 16 пропозицій | ||
Blackview Tab 80 128 ГБ / 8 ГБ | від 679 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →