Tablet
Blackview Tab 80 64 GB
Zdjęcia 6 |
Blackview Tab 80 64 GB
64 GB128 GB / 8 GB
System:Android 13
Przekątna wyświetlacza:10.1 "
Rozdzielczość:1280x800 px
Pamięć:64 GB, RAM 4 GB
Procesor:Unisoc Tiger T606
Aparat:13 Mpx
Aparat przedni:8 Mpx
Pojemność baterii:7680 mAh
Materiał obudowy:metal
Waga:484 g
Funkcja rozszerzenia pamięci RAM do 4 GB. Obsługa Widevine L1.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Tab 80 64GB
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blackview 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blackview.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blackview Tab 80 64 GB
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Android 13 Tablet 10 Cali z SIMBlackview Tab 80 Tablet 128GB 16GBTablet 4G | 600 zł |
Blackview Tablet TAB 80 LTE 4/64GB 7680 mAh 10,1 cala zielony RTBVW100AXB8 | 569 zł |
Blackview TAB 80 4/64GB LTE Szary TB-AND-BLV-0049 | 599 zł |
Tablet BLACKVIEW Tab 80 10.1" 4/64 GB LTE Wi-Fi Szary | 599 zł |
Tablet BLACKVIEW Tab 80 10.1" 4/64 GB LTE Wi-Fi Szary | 599 zł |
pokaż 12 ofert
Modyfikacje Blackview Tab 80
Ceny na Blackview Tab 80 |
---|---|---|---|---|
Blackview Tab 80 64 GB | od 549 zł | 17 oferty | ||
Blackview Tab 80 128 GB / 8 GB | od 679 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →