Tablet
Blackview Tab 70 Wi-Fi 64 GB / Pamięć RAM 3 GB
Zdjęcia 17 |
Blackview Tab 70 Wi-Fi 64 GB / Pamięć RAM 3 GB
64 GB / Pamięć RAM 3 GB64 GB / Pamięć RAM 4 GB
System:Android 13
Przekątna wyświetlacza:10.1 "
Rozdzielczość:1280x800 px
Pamięć:64 GB, RAM 3 GB
Procesor:Rockchip RK3562
Aparat:5 Mpx
Aparat przedni:2 Mpx
Pojemność baterii:6580 mAh
Materiał obudowy:tworzywo sztuczne
Waga:521 g
Funkcja rozszerzenia pamięci RAM do 3 GB. Obsługa Widevine L1.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Tab 70 Wi-Fi 64GB/3GB
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blackview 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blackview.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blackview Tab 70 Wi-Fi 64 GB / Pamięć RAM 3 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blackview Tab 70 3/64GB WiFi Niebieski Tablet RRAE2023-Tab70WIFI-Blue | 403 zł |
Tablet BLACKVIEW Tab 70 10.1" 4/64 GB Wi-Fi Szary | 449 zł |
Blackview TAB 70 4/64GB Wifi Szary TB-AND-BLV-0047 | 449 zł |
Tablet BLACKVIEW Tab 70 10.1" 4/64 GB Wi-Fi Szary | 449 zł |
Tablet BLACKVIEW Tab 70 10.1" 4/64 GB Wi-Fi Szary TAB70WIFI4 64GRAY | 449 zł |
Blackview TAB 70 WiFi 10,1" 4/64GB szary - darmowy odbiór w 22 miastach i | 449 zł |
Modyfikacje Blackview Tab 70 Wi-Fi
Ceny na Blackview Tab 70 Wi-Fi |
---|---|---|---|---|
Blackview Tab 70 Wi-Fi 64 GB / Pamięć RAM 3 GB | od 403 zł | 6 oferty | ||
Blackview Tab 70 Wi-Fi 64 GB / Pamięć RAM 4 GB | od 449 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →