Планшет
Blackview Tab 80 128 ГБ / 8 ГБ
Фото 6 |
Blackview Tab 80 128 ГБ / 8 ГБ
64 ГБ128 ГБ / 8 ГБ
Система:Android 13
Діагональ дисплея:10.1 "
Роздільна здатність:1280x800 пікс
Пам'ять:128 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Unisoc Tiger T606
Камера:13 (МП)
Селфі камера:8 МП
Ємність батареї:7680 мАгод
Матеріал корпуса:метал
Вага:484 г
Функція розширення ОЗП на 4 ГБ. Підтримка Widevine L1.
Всі характеристики
Характеристики Tab 80 128GB/8GB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blackview 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blackview.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blackview Tab 80 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blackview Tablet Tab 80 LTE 101" UNISOC T606 8 GB 128 GB Windows 10 Szary | 776 zł |
Blackview Tablet TAB 80 LTE 8/128GB 7680 mAh 10,1 cala zielony RTBVW100AXB | 682 zł |
Tablet BLACKVIEW TAB 80 LTE 8/128 GB Niebieski 10.1" | 840 zł |
Blackview Tablet TAB 80 LTE 8/128GB 7680 mAh 10,1 cala zielony 122979 | 682 zł |
Tablet Blackview Tab 80 10.1" 128 GB 4G LTE Niebieskie (Tab80-8/128-BE/BV) | 698 zł |
ще 10 пропозицій
Модификації Blackview Tab 80
Ціни на Blackview Tab 80 |
---|---|---|---|---|
Blackview Tab 80 64 ГБ | від 549 zł | 16 пропозицій | ||
Blackview Tab 80 128 ГБ / 8 ГБ | від 679 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →