Tablet
Blackview Tab 80 128 GB / 8 GB
Zdjęcia 6 |
Blackview Tab 80 128 GB / 8 GB
64 GB128 GB / 8 GB
System:Android 13
Przekątna wyświetlacza:10.1 "
Rozdzielczość:1280x800 px
Pamięć:128 GB, RAM 8 GB
Procesor:Unisoc Tiger T606
Aparat:13 Mpx
Aparat przedni:8 Mpx
Pojemność baterii:7680 mAh
Materiał obudowy:metal
Waga:484 g
Funkcja rozszerzenia pamięci RAM do 4 GB. Obsługa Widevine L1.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Tab 80 128GB/8GB
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blackview 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blackview.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blackview Tab 80 128 GB / 8 GB
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blackview Tablet Tab 80 LTE 101" UNISOC T606 8 GB 128 GB Windows 10 Szary | 776 zł |
Blackview Tablet TAB 80 LTE 8/128GB 7680 mAh 10,1 cala zielony RTBVW100AXB | 682 zł |
Tablet BLACKVIEW TAB 80 LTE 8/128 GB Niebieski 10.1" | 840 zł |
Blackview Tablet TAB 80 LTE 8/128GB 7680 mAh 10,1 cala zielony 122979 | 682 zł |
Tablet Blackview Tab 80 10.1" 128 GB 4G LTE Niebieskie (Tab80-8/128-BE/BV) | 698 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Blackview Tab 80
Ceny na Blackview Tab 80 |
---|---|---|---|---|
Blackview Tab 80 64 GB | od 549 zł | 17 oferty | ||
Blackview Tab 80 128 GB / 8 GB | od 679 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →