Tablet
Blackview Tab 80 64 GB
Zdjęcia 6 | od 549 do 657 zł OS: Android 13; wyświetlacz ("): 10.1; rozdzielczość (px): 1280x800; częstotliwość odświeżania (Hz): 60; Pamięć wbudowana (GB): 64; Slot na karty pamięci; AnTuTu Benchmark: 227136; Moduł GSM; Rodzaj karty SIM: nano-SIM; Liczba kart SIM: 2; 3G; LTE; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11aс); Bluetooth: v 5.0 |
64 GB128 GB / 8 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blackview Tablet TAB 80 LTE 4/64GB 7680 mAh 10,1 cala zielony RTBVW100AXB8 | 569 zł |
Blackview TAB 80 4/64GB LTE Szary TB-AND-BLV-0049 | 599 zł |
Blackview Tablet TAB 80 LTE 4/64GB 7680 mAh 10,1 cala zielony 122980 | 569 zł |
Tablet BLACKVIEW Tab 80 10.1" 4/64 GB LTE Wi-Fi Szary | Bezpłatny transpor | 599 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Kolor: CZARNYview Tablet TAB 80 LTE 4/64GB 7680 mAh | 562 zł |
Tablet BLACKVIEW Tab 80 10.1" 4/64 GB LTE Wi-Fi Niebieski | Bezpłatny tran | 549 zł |
Tablet BLACKVIEW Tab 80 10.1" 4/64 GB LTE Wi-Fi Zielony | Bezpłatny transp | 565 zł |
Tablet BLACKVIEW Tab 80 10.1" 4/64 GB LTE Wi-Fi Szary | Bezpłatny transpor | 599 zł |
Tablet BLACKVIEW Tab 80 10.1" 4/64 GB LTE Wi-Fi Niebieski | Bezpłatny tran | 549 zł |
Tablet BLACKVIEW Tab 80 10.1" 4/64 GB LTE Wi-Fi Zielony | Bezpłatny transp | 565 zł |
Blackview TAB 80 LTE 4/64GB, green | 657 zł |
Blackview TAB 80 LTE 10,1" 4/64GB niebieski - darmowy odbiór w 22 miastach | 549 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!