Blackview Tab 7 32 ГБ
Відео 11Фото 20 |
Один з найпростіших і найдоступніших 10-дюймових планшетів на сучасному ринку. Модель представлена компанією Blackview у 2022 році та головним чином розрахована на користувачів, яким потрібен простий та недорогий домашній планшет для перегляду фільмів та різного відеоконтенту, серфінгу в інтернеті, спілкування з відеозв'язку та виконання інших подібних щоденних завдань. Пристрій одягнений в металевий корпус товщиною 8,9 мм і важить 536 г.
Планшет Blackview Tab 7 оснащений екраном з діагоналлю 10,1 дюймів і роздільною здатністю 1280x800, при цьому щільність пікселів складає всього 149 ppi - це дуже і дуже маленький показник, як для сучасного моделі. За відтворення звуку відповідають здвоєні акустичні системи. Що ж до апаратної «начинки», то вона також цілком відповідає бюджетному позиціонуванню пристрою. Так, під капотом є 4-ядерний центральний процесор Unisoc Tiger T310, за графіку відповідає PowerVR GE8300, а об'єм оперативної пам'яті обмежений 3 ГБ. Цікавою особливістю стала можливість програмного розширення пам'яті до 5 ГБ. Також пристрій може похвалитися розширеним набором засобів комунікації, що включає модулі GSM та 4G (LTE). Що ж до автономності, то в режимі перегляду веб-сторінок девайс здатний пропрацювати до 7 год.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blackview 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blackview.
Купити Blackview Tab 7 32 ГБ
Blackview Tablet TAB7 3 GB RAM 101" Unisoc Unisoc T310 Srebrny 32 GB S9131 | 493 zł |
Tablet Blackview Tab7 10.1" 32 GB 4G LTE Szare (TAB7-GY/BV) | 699 zł |
Tablet Blackview Tab7 3/32Gb Szary Lte | 699 zł |
Tablet Blackview TAB7 3/32 GB szary | 699 zł |