Tablet
Blackview Tab 13 Pro 128 GB
Zdjęcia 14 |
Blackview Tab 13 Pro 128 GB
System:Android 13
Przekątna wyświetlacza:10.1 "
Rozdzielczość:1920x1200 px
Pamięć:128 GB, RAM 8 GB
Procesor:Helio P60
Aparat:podwójne, 13 Mpx
Aparat przedni:8 Mpx
Pojemność baterii:7680 mAh
Materiał obudowy:metal
Waga:435 g
Funkcja rozszerzenia pamięci RAM o 8 GB.
W porównaniu do zwykłej wersji ma gorszy procesor, więcej pamięci RAM i baterii oraz nowszą wersję Androida.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Tab 13 Pro
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blackview 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blackview.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blackview Tab 13 Pro 128 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blackview Tab 13 PRO 101" FHD wyświetlacz z systemem Android 13 Helio P60 | 1 000 zł |
Blackview TAB 13 Pro 8/128GB LTE Szary TB-AND-BLV-0056 | 799 zł |
TABLET TAB13 PRO 10" 128GB LTE/TAB 13 PRO BLUE BLACKVIEW | 841 zł |
Blackview TAB 13 Pro 8/128GB LTE Niebieski TB-AND-BLV-0055 | 809 zł |
iGET BLACKVIEW TAB G13 Pro, blue | 853 zł |
iGET BLACKVIEW TAB G13 Pro, grey | 828 zł |
Blackview TAB 13 PRO LTE 10,1" 8/128GB niebieski - darmowy odbiór w 22 mia | 699 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →