Xiaomi Pad 5 128 GB
Wideo 40Zdjęcia 19 |
Uroczy tablet Xiaomi oferuje potencjalnemu nabywcy zrównoważony stosunek ceny do wydajności. Świetnie sprawdzi się zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym, a swoim wyglądem z pewnością zachwyci oko. Korpus wykonany jest z tworzywa sztucznego i jest przyjemny w dotyku, a do produkcji ramy producent wybrał bardziej wytrzymały metal. Sam gadżet jest dość cienki (6,9 mm) i lekki (511 g), dzięki czemu bez problemu zabierzesz go ze sobą do biura czy w podróż.
Na przednim panelu znajduje się 11-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 2560x1600 pikseli i podwyższonej częstotliwości do 120 Hz, który zapewnia płynny obraz podczas grania w gry i przeglądania stron w przeglądarce. Niewielka ramka mieści 8-megapikselowy aparat przedni, a z tyłu 13-megapikselowy główny, zaprojektowany w stylu flagowych smartfonów Xiaomi 11. Xiaomi Pad 5 obsługuje rysik Smart Pen, ale trzeba go będzie dokupić osobno .
Pióro elektroniczne rozpoznaje 4096 poziomów czułości na nacisk i podczas ładowania przyczepia się do obudowy tabletu za pomocą magnesów. Ponadto gadżet jest wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 860, 6/128 GB pamięci, cztery głośniki z obsługą Dolby Atmos i baterię 8720 mAh. Jedno ładowanie wystarcza na ponad 5 dni odtwarzania dźwięku, 16 godzin odtwarzania wideo lub około 10 godzin grania. Niestety nie ma gniazd na kartę pamięci i kartę SIM.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Pad 5 128 GB
Wszystkie ceny 10 →Xiaomi Tablet Pad Tab 5 Szary 11-OC18-6GB-128GB VHU4088EU | 3 042 zł |
Tablet xiaomi pad 5 6/128gb pearl white | 2 047 zł |
[2021 Nowość] Xiaomi Mi Pad 5 CN Wersja Android Tablet PC MIUI - Czarny GK | 1 382 zł |
Tablet Xiaomi Pad 5 6/128 GB Cosmic Gray | 1 599 zł |
Xiaomi Pad 5 - 6/128GB / Cosmic Grey - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dyst | 1 899 zł |
0 3 4 12 |
По моему мнению это самый лучший планшет на Android Большой, быстро заряжается, сама зарядка очень быстрая, процессор тянет все игры на ультрах Нет Данил Толстик: używam Xiaomi Pad 5 128GB kilka miesięcy |
Po 3 letniej przerwie, która trwała od premiery Xiaomi Mi Pad 4, na półkach sklepów z elektroniką pojawił się nowy tablet Pad 5 bez „specjalnego” przedrostka w nazwie. Pracowali z nim wspaniale, a w segmencie tabletów o średnim budżecie model ma bardzo duże szanse na sukces.
Potężna platforma sprzętowa
O popularności modelu wśród szerokiego grona odbiorców decyduje nakładanie się kilku czynników. Pierwszym z nich jest potężna platforma sprzętowa składająca się z ośmiordzeniowego procesora Snapdragon 860, grafiki Adreno 640 oraz 6/128 GB nierozbudowywalnej pamięci. Tablet z łatwością radzi sobie z grami i ciężkimi aplikacjami, skutecznie rozkłada siły podczas trzymania w tle kilku programów intensywnie korzystających z zasobów i szybkiego przełączania się między nimi. Model posiada wystarczające rezerwy mocy z myślą o przyszłości.
Obraz i dźwięk
Xiaomi Pad 5 ma 11-calową matrycę IPS o rozdzielczości 2560x1600 pikseli. Aktualizuje się do 120 Hz. Wyświetlacz jest pokryty szkłem ochronnym Gorilla Glass 5, a dodatkowo zapewnia wsparcie dla pracy z rysikiem Xiaomi Smart Pen. Bogatemu obrazowi na ekranie towarzyszy dopracowany dźwięk kwartetu głośników stereo z technologią Dolby Atmos.
Szybkie ładowanie
Ze zwykłych rzeczy tablet nie ma modułu GPS, więc urządzenie nie jest przeznaczone do pracy jako nawigator w okolicy. Ale ładowanie akumulatora 8720 mAh w modelu jest szybkie - wspierane jest przy 33 W. W zestawie z tabletem najczęściej znajduje się blok o mocy 22,5 W. Model nada się do nauki i pracy, gier i oglądania treści oraz ogólnie do wykonywania wszelkich zadań, głównie o charakterze domowym.
Modyfikacje Xiaomi Pad 5
Ceny na Xiaomi Pad 5 |
---|---|---|---|---|
Xiaomi Pad 5 128 GB | od 1 382 zł | 10 oferty | ||
Xiaomi Pad 5 256 GB / 6 GB | od 1 647 zł | 4 oferty |