SSD Apacer Panther AS340 AP480GAS340G-1 480 GB
Wideo 4Zdjęcia 4 |
Apacer AP480GAS340G-1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apacer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apacer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Apacer Panther AS340 AP480GAS340G-1
Ceny na Apacer Panther AS340 AP480GAS340G-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer Panther AS340 AP120GAS340G-1 120 GB | od 68 zł | 8 oferty | ||
Apacer Panther AS340 AP240GAS340G-1 240 GB | od 96 zł | 9 oferty | ||
Apacer Panther AS340 AP480GAS340G-1 480 GB | od 160 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →