SSD Apacer Panther AS340 AP120GAS340G-1 120 GB
Wideo 4Zdjęcia 4 |
Apacer AP120GAS340G-1 |
|
Stosunkowo niedrogi dysk SSD Apacer o pojemności 120 GB to 2,5-calowe rozwiązanie z interfejsem połączeniowym SATA 3. Jest to model podstawowy w ofercie wraz z większymi dyskami SSD 240, 480 lub 960 GB. Zalecany do modernizacji istniejącego domowego Apacer Panther AS340 AP120GAS340G -1 120 GB SSD ma przyzwoitą wydajność, która osiąga 500 MB dla odczytu / s, a dla zapisu danych - 375 MB / s. Obsługiwane jest również szybkie buforowanie SLC, jednak objętość pamięci podręcznej jest niewielka, więc podczas przesyłania "ciężkich" plików, może wystąpić krótkotrwały spadek przepustowości. Można oczekiwać, że dyski przyspieszą wydajność nawet 5-krotnie. Solidny czas Xia pomiędzy awariami (do 1,5 mln godzin), a także oficjalna 3-letnia gwarancja producenta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apacer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apacer.
Kup Apacer Panther AS340 AP120GAS340G-1 120 GB
Dysk APACER AS340 Panther 120GB | 72 zł |
Dysk SSD Apacer AS340 Panther 120GB 2.5" SATA III (AP120GAS340G-1) | 71 zł |
Dysk APACER AS340 Panther 120GB AP120GAS340G-1 | 72 zł |
Dysk SSD wewnętrzny Apacer 2.5", wewnętrzny SATA III, 120GB, AS340, AP120G | 74 zł |
Modyfikacje Apacer Panther AS340 AP120GAS340G-1
Ceny na Apacer Panther AS340 AP120GAS340G-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer Panther AS340 AP120GAS340G-1 120 GB | od 71 zł | 5 oferty | ||
Apacer Panther AS340 AP240GAS340G-1 240 GB | od 94 zł | 10 oferty | ||
Apacer Panther AS340 AP480GAS340G-1 480 GB | od 160 zł | 1 oferta |