SSD Apacer Panther AS340 AP480GAS340G-1 480 ГБ
Відео 4Фото 4 |
Apacer AP480GAS340G-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Apacer Panther AS340 AP480GAS340G-1
Ціни на Apacer Panther AS340 AP480GAS340G-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer Panther AS340 AP120GAS340G-1 120 ГБ | від 68 zł | 8 пропозицій | ||
Apacer Panther AS340 AP240GAS340G-1 240 ГБ | від 96 zł | 9 пропозицій | ||
Apacer Panther AS340 AP480GAS340G-1 480 ГБ | від 160 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →