SSD Apacer Panther AS350 AP128GAS350-1 128 GB
Wideo 21Zdjęcia 4 |
Apacer AP128GAS350-1 2020 rokPanther (budżetowe 2,5") |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apacer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apacer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apacer Panther AS350 AP128GAS350-1 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk APACER AS350 Panther 128GB SSD | 90 zł |
Dysk APACER AS350 Panther 128GB SSD | 90 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Apacer Panther AS350 AP128GAS350-1
Ceny na Apacer Panther AS350 AP128GAS350-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer Panther AS350 AP120GAS350-1 120 GB | od 63 zł | 7 oferty | ||
Apacer Panther AS350 AP128GAS350-1 128 GB | od 90 zł | 3 oferty | ||
Apacer Panther AS350 AP240GAS350-1 240 GB | od 150 zł | 3 oferty | ||
Apacer Panther AS350 AP256GAS350-1 256 GB | od 113 zł | 1 oferta | ||
Apacer Panther AS350 AP480GAS350-1 480 GB | od 260 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →