SSD Apacer AS2280P4 AP1TBAS2280P4-1 1 TB
Wideo 3 |
Apacer AP1TBAS2280P4-1 512 GB1 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apacer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apacer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Apacer AS2280P4 AP1TBAS2280P4-1 1 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk twardySSDApacerAS2280P41TB281000GB29-M2NVMETyp2280 AP1TBAS2280P4-1 | 358 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! APACER SSD AS2280P4 1TB M.2 PCIe Gen3 x4 NVMe - PACZKO | 301 zł |
Apacer As2280p4 1tb Ssd Hard Drive M.2 Przezroczysty AP1TBAS2280P4-1 | 352 zł |
Dysk SSD Apacer AS2280P4 1TB M.2 PCIe NVMe Gen3 x4 2280 (3000/2000 MB/s) 3 | 312 zł |
Apacer 1TB M.2 PCIe NVMe AS2280P4 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłat | 309 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Apacer AS2280P4 AP1TBAS2280P4-1
Ceny na Apacer AS2280P4 AP1TBAS2280P4-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AS2280P4 AP512GAS2280P4-1 512 GB | od 176 zł | 4 oferty | ||
Apacer AS2280P4 AP1TBAS2280P4-1 1 TB | od 301 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →