Procesor AMD Siena EPYC 8124P OEM (100-000001135)
AMD Siena EPYC 8124P OEM |
|
Seria obejmuje wiele modeli, które mogą zawierać 8, 16, 24, 32, 48 i 64 rdzenie obliczeniowe. Procesory obsługują 6-kanałową pamięć DDR5-4800 o pojemności aż 1152 TB. Łączy do 96 linii PCI-E Gen5 i 48 linii CXL 1.1+.
Procesory AMD EPYC 8004 Siena przeznaczone są do stosowania w centrach danych i przetwarzaniu w chmurze.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje AMD Siena EPYC
Ceny na AMD Siena EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Siena EPYC 8024P OEM | od 2 140 zł | 4 oferty | ||
AMD Siena EPYC 8124P OEM | od 3 179 zł | 1 oferta | ||
AMD Siena EPYC 8224P OEM | od 5 267 zł | 11 oferty | ||
AMD Siena EPYC 8324P OEM | od 7 196 zł | 14 oferty | ||
AMD Siena EPYC 8324PN OEM | od 10 815 zł | 2 oferty | ||
AMD Siena EPYC 8434P OEM | od 12 274 zł | 9 oferty | ||
AMD Siena EPYC 8534P OEM | od 13 920 zł | 15 oferty | ||
AMD Siena EPYC 8534PN OEM | od 24 435 zł | 1 oferta |
Polecamy