Procesor AMD Rome EPYC 7542 OEM (100-000000075)
AMD Rome EPYC 7542 OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Rome EPYC 7542 OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD EPYC 7542 Unlocked 2.9GHz 32 Core 64 Thread 100-000000075 CPU Processo | 2 720 zł |
AMD EPYC 7542 2.9GHz-3.4GHz 32 Core 64 Thread 225W 100-000000075 CPU Proce | 2 720 zł |
AMD EPYC 7542 Prozessoren 32 Cores 2.9Ghz CPU MAx 3.4GHz 128MB SP3 100-000 | 2 990 zł |
Modyfikacje AMD Rome EPYC
Ceny na AMD Rome EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Rome EPYC 7F32 OEM | od 7 106 zł | 6 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7F52 OEM | od 9 110 zł | 1 oferta | ||
AMD Rome EPYC 7F72 OEM | od 2 396 zł | 4 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7H12 OEM | od 5 916 zł | 5 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7232P OEM | od 1 591 zł | 4 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7252 OEM | od 592 zł | 4 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7262 OEM | od 2 420 zł | 2 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7272 OEM | od 2 753 zł | 2 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7282 OEM | od 2 472 zł | 5 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7302 OEM | od 1 080 zł | 4 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7302P BOX | od 3 152 zł | 7 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7352 BOX | od 1 771 zł | 7 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7352 OEM | od 4 753 zł | 3 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7402 BOX | od 4 800 zł | 4 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7402 OEM | od 10 397 zł | 1 oferta | ||
AMD Rome EPYC 7402P OEM | od 3 756 zł | 5 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7452 BOX | od 9 152 zł | 2 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7452 OEM | od 8 794 zł | 2 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7502 OEM | od 9 198 zł | 4 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7532 BOX | od 4 540 zł | 2 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7532 OEM | od 2 340 zł | 12 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7542 BOX | od 2 512 zł | 5 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7542 OEM | od 2 720 zł | 3 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7552 OEM | od 14 950 zł | 3 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7642 BOX | od 15 601 zł | 1 oferta | ||
AMD Rome EPYC 7642 OEM | od 11 470 zł | 2 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7662 OEM | od 3 996 zł | 12 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7702 OEM | od 20 299 zł | 1 oferta | ||
AMD Rome EPYC 7702P BOX | od 10 052 zł | 1 oferta | ||
AMD Rome EPYC 7702P OEM | od 27 179 zł | 1 oferta | ||
AMD Rome EPYC 7742 OEM | od 33 509 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →