Procesor AMD Rome EPYC 7542 BOX (100-100000075WOF)
AMD Rome EPYC 7542 BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Rome EPYC 7542 BOX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
8 pcs AMD EPYC 7542 CPU 2.90GHz 32-Core SP3 Processor, new in box, unlocke | 20 400 zł |
8 piece AMD EPYC 7542 CPU 2.9GHz up to 3.4GHz 32 core brand new original b | 20 796 zł |
AMD EPYC 7542 prozessoren 32 core 2.9ghz server CPU 128mb up to 3.4ghz | 2 512 zł |
AMD EPYC Rome 7542 cpu processor 2.9GHz up to 3.4GHz 32 cores 225w | 2 512 zł |
AMD epyc 7542+ TYAN S8030 GM2NE 32 cores 64 threads 2.9 GHz combo | 4 572 zł |
Modyfikacje AMD Rome EPYC
Ceny na AMD Rome EPYC |
---|---|---|---|---|
AMD Rome EPYC 7F32 OEM | od 7 106 zł | 5 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7F52 OEM | od 9 110 zł | 1 oferta | ||
AMD Rome EPYC 7F72 OEM | od 2 396 zł | 4 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7H12 OEM | od 5 916 zł | 5 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7232P OEM | od 1 591 zł | 3 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7252 OEM | od 592 zł | 4 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7262 OEM | od 2 420 zł | 2 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7272 OEM | od 2 753 zł | 2 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7282 OEM | od 2 472 zł | 5 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7302 OEM | od 1 080 zł | 4 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7302P BOX | od 3 152 zł | 7 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7352 BOX | od 1 771 zł | 1 oferta | ||
AMD Rome EPYC 7352 OEM | od 4 753 zł | 4 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7402 BOX | od 4 800 zł | 4 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7402 OEM | od 10 397 zł | 1 oferta | ||
AMD Rome EPYC 7402P OEM | od 3 756 zł | 4 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7452 BOX | od 9 152 zł | 2 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7452 OEM | od 8 794 zł | 2 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7502 OEM | od 9 198 zł | 3 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7532 BOX | od 4 540 zł | 2 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7532 OEM | od 2 340 zł | 12 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7542 BOX | od 2 512 zł | 5 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7542 OEM | od 2 720 zł | 3 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7552 OEM | od 15 104 zł | 2 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7642 BOX | od 15 601 zł | 1 oferta | ||
AMD Rome EPYC 7642 OEM | od 11 470 zł | 2 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7662 OEM | od 3 996 zł | 12 oferty | ||
AMD Rome EPYC 7702 OEM | od 20 299 zł | 1 oferta | ||
AMD Rome EPYC 7702P BOX | od 10 052 zł | 1 oferta | ||
AMD Rome EPYC 7702P OEM | od 27 179 zł | 1 oferta | ||
AMD Rome EPYC 7742 OEM | od 33 509 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →