Procesor AMD Ryzen Threadripper 5000 5955WX BOX (100-000000447WOF)
Wideo 15Zdjęcia 8 |
AMD Ryzen Threadripper 5000 5955WX BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog AMD 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele AMD.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup AMD Ryzen Threadripper 5000 5955WX BOX
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMD Ryzen Threadripper Pro 5955WX Retail - sWRX8/16 Core/400 GHz/72 Mo/280 | 4 746 zł |
Procesor AMD Ryzen Threadripper Pro 5955WX 100-100000447WOF | 5 399 zł |
AMD Ryzen Threadripper PRO 5955WX PR-TR4-AMD-032 | 4 766 zł |
AMD Ryzen Threadripper PRO 5955WX procesor 4 GHz 64 100-100000447WOF | 5 282 zł |
Procesor AMD Ryzen Threadripper Pro 5955WX, 4 GHz, 64 MB, BOX (100-1000004 | 4 934 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje AMD Ryzen Threadripper 5000
Ceny na AMD Ryzen Threadripper 5000 |
---|---|---|---|---|
AMD Ryzen Threadripper 5000 5955WX BOX | od 4 746 zł | 14 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5955WX OEM | od 4 899 zł | 2 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5965WX BOX | od 7 920 zł | 21 oferta | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5965WX OEM | od 9 290 zł | 2 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5975WX BOX | od 10 796 zł | 27 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5975WX OEM | od 13 390 zł | 2 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5995WX BOX | od 17 996 zł | 27 oferty | ||
AMD Ryzen Threadripper 5000 5995WX OEM | od 26 390 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →