Zamek rowerowy / blokada ABUS City Chain X-Plus 1060/110
Zdjęcia 3 |
ABUS City Chain X-Plus 1060/110 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS City Chain X-Plus 1060/110
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ABUS 28623-0 Lucchetto a Catena Nero 10 mm/110 cm | 607 zł |
Chain lock 1060 CityChain X-Plus 110cm 28623 | 587 zł |
Abus Granit City X Plus 1060 Chain Lock Czarny 10 x 1100 mm 28623 | 641 zł |
ABUS GRANIT CityChain XPlus 1060/110 | 621 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zamka rowerowego / blokady ABUS City Chain X-Plus 1060/110:
- Kluczowe podświetlenie
PolecamyPorównaj w tabeli →