Велозамок / блокатор ABUS City Chain X-Plus 1060/110
Фото 3 |
ABUS City Chain X-Plus 1060/110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ABUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ABUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ABUS City Chain X-Plus 1060/110
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ABUS 28623-0 Lucchetto a Catena Nero 10 mm/110 cm | 607 zł |
Chain lock 1060 CityChain X-Plus 110cm 28623 | 587 zł |
Abus Granit City X Plus 1060 Chain Lock Czarny 10 x 1100 mm 28623 | 641 zł |
ABUS GRANIT CityChain XPlus 1060/110 | 621 zł |
Додаткові функції і можливості велозамка / блокатора ABUS City Chain X-Plus 1060/110:
- Підсвічування ключа
РекомендуємоПорівняти в таблиці →