Obudowa A-Data XPG DEFENDER PRO biały
Wideo 5Zdjęcia 6 |
Pojemna obudowa komputera z wysokiej jakości obudową i spektakularnym wyglądem zewnętrznym. Platforma z łatwością zmieści się na każdej płycie głównej E-ATX. Wieża chłodnicza procesora ma 170 mm, a obudowa może pomieścić kartę graficzną o długości do 380 mm. Konstrukcja obudowy pozwala na umieszczenie karty graficznej w pionie, natomiast sama karta graficzna może być dwuslotowa! Przednia pokrywa wykorzystuje łatwe do usunięcia mocowanie magnetyczne, co ułatwia dostęp zarówno do siatki filtra, jak i do wentylatorów.
Obudowa komputera A-Data XPG DEFENDER PRO jest chłodzona powietrzem w oparciu o trzy autorskie gramofony XPG VENTO 120 ARGB. Sterowanie oświetleniem wbudowanym w wentylatory odbywa się za pomocą przełącznika przyciskowego, który jest podłączony do bloku wspólnego interfejsu. Panel konfiguracyjny ma dwa złącza USB 3.0 i jedno gniazdo 3,5 mm, które łączy w sobie zarówno złącza słuchawkowe, jak i mikrofonowe. Platforma urządzenia jest dwusekcyjna, dolna część zamknięta obudową przystosowana jest do umieszczenia zasilacza oraz stelaża na dwa dyski 3,5″. Dopuszczalna długość zasilacza wynosi 220 mm. Użytkownik ma możliwość uzupełnienia układu chłodzenia o chłodnice wodne: przednie do 360 mm, górne do 280 mm i tylne do 120 mm.
Kup A-Data XPG DEFENDER PRO biały
A-Data XPG DEFENDER PRO - Obudowa komputerowa - Tower - Bia?y | 591 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! adata Obudowa XPG D-EFEND-ER PRO MIDI TOWER NO PSU B | 367 zł |
Adata XPG DEFENDER PRO, ARGB, white | 532 zł |