USB-флешка SanDisk Cruzer Glide USB 3.0 32 ГБ
Відео 4Фото 5 |
SanDisk Cruzer Glide USB 3.0 32Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації SanDisk Cruzer Glide USB 3.0
Ціни на SanDisk Cruzer Glide USB 3.0 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Cruzer Glide USB 3.0 32 ГБ | від 35 zł | 2 пропозиції | ||
SanDisk Cruzer Glide USB 3.0 64 ГБ | від 49 zł | 2 пропозиції | ||
SanDisk Cruzer Glide USB 3.0 128 ГБ | від 80 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →