Відеокарта MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM SE 12G (912-V513-235)
Фото 5 |
MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM SE 12G |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM SE 12G
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MSI Karta graficzna GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM SE 12G V513-040R | 4 166 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti Suprim SE 12GB GDDR6X | 3 768 zł |
MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM SE 12GB GDDR6X - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuk | 3 769 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →