Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM SE 12G (912-V513-235)
Zdjęcia 5 |
MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM SE 12G |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM SE 12G
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI Karta graficzna GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM SE 12G V513-040R | 4 178 zł |
Karta graficzna MSI GeForce RTX 4070 Ti Suprim SE 12GB GDDR6X | 3 768 zł |
MSI GeForce RTX 4070 Ti SUPRIM SE 12GB GDDR6X - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuk | 3 769 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →