Ноутбук Lenovo LOQ 15APH8 [15APH8 82XT008NPB]
Фото 13 | від 4 499 до 4 999 zł Порівняти ціни 4 →2023 рікLOQ (ігрові)ігровий144 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6швидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуваннябез апгрейду ОЗП Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Ryzen 5, 7640HS, 4.3 ГГц Відеокарта:RTX 4060 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:2.4 кг |
Модифікації Lenovo LOQ 15APH8 5
Характеристики
Lenovo LOQ 15APH8 [15APH8 82XT008NPB] |
|
У ноутбуку встановлений чип Lenovo LA AI.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Чіп Lenovo LA AI - спеціалізований для геймінгу та високопродуктивних завдань. Використовує програмне машинне навчання для оптимального налаштування системи та динамічного налаштування FPS у грі. Забезпечує більш високу ефективність із 15% більшим показником TDP.
Де купити Lenovo LOQ 15APH8 [15APH8 82XT008NPB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo LOQ 15APH8 Ryzen™ 5 7640HS 15.6" FHD IPS 350nits AG 16GB DDR5-5600 | 4 499 zł |
Laptop Lenovo LOQ 15APH8 Ryzen 5 7640HS / 16 GB / 512 GB / RTX 4060 / 144 | 4 599 zł |
Lenovo, LOQ 15APH8 Ryzen™ 5 7640HS 15.6' FHD IPS 350nits AG 16GB DDR5-5600 | 4 499 zł |
Laptop Lenovo LOQ 15APH8 Ryzen 5 7640HS / 32 GB / 512 GB / RTX 4060 / 144 | 4 999 zł |
Закрити
Рекомендуємо