Ноутбук Lenovo LOQ 15IRH8 [15IRH8 82XV009UPB]
Відео 13Фото 10 | від 3 599 до 4 299 zł Порівняти ціни 10 →2023 рікLOQ (ігрові)ігровий144 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6швидка зарядкаCyberpank 2077підсвічування Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i5, 12450H, 1.5 ГГц Відеокарта:RTX 4050 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:DOS Вага ноутбука:2.4 кг |
Модифікації Lenovo LOQ 15IRH8 10
Характеристики
Lenovo LOQ 15IRH8 [15IRH8 82XV009UPB] |
|
У ноутбуку встановлений чип Lenovo LA AI.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Чип Lenovo LA AI - специализированный для гейминга и высокопроизводительных задач. Использует программное машинное обучение для оптимальной настройки системы и динамической настройки FPS в игре. Обеспечивает более высокую эффективность с 15% большим показателем TDP.
Де купити Lenovo LOQ 15IRH8 [15IRH8 82XV009UPB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo LOQ 15 Core i5-12450H | 15,6''-144Hz | 16GB | 512GB | no Os | RTX40 | 3 799 zł |
Laptop LENOVO LOQ 15IRH8 15.6" IPS 144Hz i5-12450H 16GB RAM 512GB SSD GeFo | 4 200 zł |
Lenovo LOQ 15IRH8 i5-12450H 15.6" FHD IPS 350nits AG 144Hz 16GB DDR5 4800 | 3 999 zł |
Laptop Lenovo LOQ 15IRH8 i5-12450H / 16 GB / 512 GB / RTX 4050 / 144 Hz (8 | 3 599 zł |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо