Ноутбук Lenovo Legion Slim 5 14APH8 [5 14APH8 82Y50057PB]
Фото 14 | від 5 499 zł Порівняти ціни 5 →2023 рікLegionігровийавтономнийOLED120 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6Eшвидка зарядкапідсвічуваннясканер відбитківхороший DCI-P3 Дисплей:14.5 ", 2880x1800 (16:10) Процесор:Ryzen 5, 7640HS, 4.3 ГГц Відеокарта:RTX 3050 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:1.75 кг |
Модифікації Lenovo Legion Slim 5 14APH8 3
Характеристики
Lenovo Legion Slim 5 14APH8 [5 14APH8 82Y50057PB] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo Legion Slim 5 14APH8 [5 14APH8 82Y50057PB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laptop LENOVO Legion Slim 5 14APH8 14.5" OLED R5-7640HS 16GB RAM 512GB SSD | 5 499 zł |
Lenovo Legion Slim 5 14APH8 OLED 14,5" 120Hz R5 7640HS 16GB RAM 512GB Dysk | 5 499 zł |
Laptop LENOVO Legion Slim 5 14APH8 14.5" OLED R5-7640HS 16GB RAM 512GB SSD | 5 499 zł |
Lenovo Legion Slim 5 14APH8 OLED 14,5" 120Hz R5 7640HS 16GB RAM 512GB Dysk | 5 499 zł |
Закрити
Рекомендуємо