Laptop Lenovo Legion Slim 5 14APH8 [5 14APH8 82Y50057PB]
Zdjęcia 14 | od 5 499 zł Porównaj ceny 5 →2023 rokLegiongamingowypojemna bateriaOLED120 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6Eszybkie ładowaniepodświetlenieczytnik linii papilarnychdobry DCI-P3 Wyświetlacz:14.5 ", 2880x1800 (16:10) Procesor:Ryzen 5, 7640HS, 4.3 GHz Karta graficzna:RTX 3050 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 512 GB System operacyjny:Windows 11 Home Waga laptopa:1.75 kg |
Modyfikacje Lenovo Legion Slim 5 14APH8 3
Dane techniczne
Lenovo Legion Slim 5 14APH8 [5 14APH8 82Y50057PB] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo Legion Slim 5 14APH8 [5 14APH8 82Y50057PB]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laptop LENOVO Legion Slim 5 14APH8 14.5" OLED R5-7640HS 16GB RAM 512GB SSD | 5 499 zł |
Lenovo Legion Slim 5 14APH8 OLED 14,5" 120Hz R5 7640HS 16GB RAM 512GB Dysk | 5 499 zł |
Laptop LENOVO Legion Slim 5 14APH8 14.5" OLED R5-7640HS 16GB RAM 512GB SSD | 5 499 zł |
Lenovo Legion Slim 5 14APH8 OLED 14,5" 120Hz R5 7640HS 16GB RAM 512GB Dysk | 5 499 zł |
Zamknij
Polecamy