Dysk twardy Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS1TSJ25M3G 1 TB
Wideo 15Zdjęcia 6 |
Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS1TSJ25M3G 1 TB |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Kup Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS1TSJ25M3G 1 TB
Wszystkie ceny 18 →Transcend StoreJet 25M3 - Zewn?trzny dysk - 1TB - Szary | 325 zł |
Transcend StoreJet M3S 1TB Szary HD-EX-TRN-0017 | 295 zł |
Dysk twardy zewnętrzny TRANSCEND TS1TSJ25M3S | 336 zł |
Transcend StoreJet 25 M3S 1TB USB 3.0 Zielony | 399 zł |
Dysk zewnętrzny HDD Transcend StoreJet 25M3S 1TB Szary (TS1TSJ25M3S) | 289 zł |
Zasłużony weteran
Transcend StoreJet 25M3 to weteran rynku zewnętrznych dysków twardych, który jako jeden z pierwszych wyznaczył modę na dyski twarde odporne na wstrząsy. Transcend StoreJet 25M3 to remake jednego z najpopularniejszych modeli na rynku, StoreJet 25M, który został nieco ulepszony i dodano mu obsługę szybkiego interfejsu USB 3.1 Gen1 (wstecznie kompatybilnego z USB 2.0).
Jeden z najszybszych dysków HDD na rynku
Wewnątrz gumowanej obudowy znajduje się dysk twardy Seagate o pojemności 1 TB, prędkości obrotowej 5400 obr./min i 8 MB pamięci podręcznej. W testach syntetycznych dysk osiąga średnią prędkość 83,8 MB/s dla odczytu i 82,3 MB/s dla zapisu. Jednocześnie prędkość odczytu z bufora wyniosła 185,7 MB/s, co czyni StoreJet 25M3 jednym z najszybszych dysków na rynku.
Dziedzictwo przodka Transcend StoreJet 25M3 obejmuje dobrze sprawdzoną trójwarstwową konstrukcję ochronną, która składa się z zewnętrznej silikonowej obudowy, odpornej na uderzenia plastikowej powłoki i ochronnej gumowej barierki, który zamyka dysk wewnątrz obudowy. Liczne recenzje i testy wykazały, że taka konstrukcja pozwala StoreJet 25M wytrzymać upadki ze stołu. Ale dysk nie jest chroniony przed kurzem i wilgocią.
Dedykowany przycisk do szybkiego tworzenia kopii zapasowych
Obudowa na dysk twardy wykonana jest z wysokiej jakości, przyjemnych w dotyku materiałów. Z przodu znajduje się mały przycisk, który przełącza dysk w tryb oszczędzania energii lub uruchamia automatyczne tworzenie kopii zapasowych danych. Korzystając z markowej aplikacji Transcend Elite dla tego przycisku można tworzyć szablony archiwizacji na własne potrzeby. Na przykład kopiować dane z określonej partycji dysku lub z określonego folderu na komputerze. Ogólnie rzecz biorąc, pakiet oprogramowania Transcend wygląda niezwykle pożytecznie i na przykład jest w stanie odzyskać przypadkowo usunięte dane lub przywrócić dysk twardy w przypadku nieodwracalnych błędów.
Wygodny długi kabel
Warto również zauważyć, że w przeciwieństwie do wielu chronionych dysków zewnętrznych, Transcend StoreJet 25M3 nie posiada bocznych uchwytów do trzymania kabla USB, dlatego inżynierowie wyposażyli dysk w pełnowymiarowy kabel 80 cm, co ułatwia podłączenie dysku do komputera.
Modyfikacje Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS1TSJ25M3G
Ceny na Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS1TSJ25M3G |
---|---|---|---|---|
Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS1TSJ25M3G 1 TB | od 289 zł | 18 oferty | ||
Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS2TSJ25M3G 2 TB | od 377 zł | 27 oferty | ||
Transcend StoreJet 25M3 2.5" TS4TSJ25M3S 4 TB | od 528 zł | 10 oferty |