Podstawka pod laptop Kensington Easy Riser Go 14 (K50421EU)
Zdjęcia 7 |
Kensington Easy Riser Go 14 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kensington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kensington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kensington Easy Riser Go 14
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Podstawka pod laptopa Kensington SmartFit Easy Riser Go 14" Srebro (K50421 | 88 zł |
Kensington Easy Riser Go Laptop Cooling Stand - 14" | 87 zł |
Podstawka pod laptopa Kensington SmartFit Easy Riser Go (382259) | 100 zł |
Kensington Podstawka Kensington SmartFit® Easy Riser Go Small pod tablet l | 97 zł |
Podstawka pod laptopa SmartFit Easy Riser szara | 99 zł |
Kensington SmartFit Easy Riser Go do 14" | 87 zł |
Podstawka KENSINGTON SmartFit EasyRiserGoSmall pod tablet lub laptopa 14" | 95 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →