Ноутбук Lenovo LOQ 15APH8 [15APH8 82XT003KPB]
Фото 13 | від 4 399 до 5 349 zł Порівняти ціни 8 →2023 рікLOQ (ігрові)ігровий144 ГцDDR5дискретнаSSD M.2Wi-Fi 6швидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуваннябез апгрейду ОЗП Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Ryzen 5, 7640HS, 4.3 ГГц Відеокарта:RTX 4050 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:2.4 кг |
Модифікації Lenovo LOQ 15APH8 6
Характеристики
Lenovo LOQ 15APH8 [15APH8 82XT003KPB] |
|
У ноутбуку встановлений чип Lenovo LA AI.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Чіп Lenovo LA AI - спеціалізований для геймінгу та високопродуктивних завдань. Використовує програмне машинне навчання для оптимального налаштування системи та динамічного налаштування FPS у грі. Забезпечує більш високу ефективність із 15% більшим показником TDP.
Де купити Lenovo LOQ 15APH8 [15APH8 82XT003KPB]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo LOQ 15APH8 Ryzen 5 7640HS 15.6" FHD IPS 350nits AG 144Hz 16GB DDR5 | 4 599 zł |
Laptop Lenovo LOQ 15APH8 Ryzen 5 7640HS / 16 GB / 1 TB / RTX 4050 / 144 Hz | 4 674 zł |
Lenovo LOQ 15APH8 Ryzen 5 7640HS 15.6" FHD IPS 350nits AG 144Hz 16GB DDR5 | 4 999 zł |
Lenovo LOQ 15APH8 Ryzen 5 7640HS 15.6" FHD IPS 350nits AG 144Hz 16GB DDR5 | 4 629 zł |
Lenovo LOQ-15 Ryzen 5-7640HS/16GB/1TB RTX4050 144Hz - darmowy odbiór w 22 | 4 399 zł |
Lenovo LOQ-15 Ryzen 5-7640HS/32GB/1TB RTX4050 144Hz - darmowy odbiór w 22 | 4 799 zł |
Lenovo LOQ-15 Ryzen 5-7640HS/16GB/1TB/Win11X RTX4050 144Hz - darmowy odbió | 4 949 zł |
Lenovo LOQ-15 Ryzen 5-7640HS/32GB/1TB/Win11X RTX4050 144Hz - darmowy odbió | 5 349 zł |
Закрити
Рекомендуємо