Підставка для ноутбука Gembird NBS-2F15-05
Фото 7 |
Gembird NBS-2F15-05 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird NBS-2F15-05
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gembird Statyw chłodzący do notebooka z regulacją wysokości do 156" LED NB | 64 zł |
Gembird NBS-2F15-05 - notebook cooling pad | 84 zł |
Podstawka chłodząca GEMBIRD NBS-2F15-05 | 50 zł |
Gembird Notebook Cooling Stand NBS-2F15-05 Fits up to size 15.6 " ...nie z | 47 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →