Podstawka pod laptop Gembird NBS-2F15-05
Zdjęcia 7 |
Gembird NBS-2F15-05 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird NBS-2F15-05
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird Statyw chłodzący do notebooka z regulacją wysokości do 156" LED NB | 64 zł |
Gembird NBS-2F15-05 - notebook cooling pad | 84 zł |
Podstawka chłodząca GEMBIRD NBS-2F15-05 | 50 zł |
Gembird Notebook Cooling Stand NBS-2F15-05 Fits up to size 15.6 " ...nie z | 47 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →