Підставка для ноутбука Gembird NBS-1F15-04
Фото 5 |
Gembird NBS-1F15-04 |
|
Наскрізний порт USB
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird NBS-1F15-04
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gembird NBS-1F15-04 - notebook cooling pad | 45 zł |
Gembird Podstawka chłodząca do laptopa do 15 cali AWGEMP000000010 | 25 zł |
Podstawka chłodząca GEMBIRD NBS-1F15-04 | 25 zł |
Podstawka chłodząca GEMBIRD NBS-1F15-04 | 26 zł |
GEMBIRD PODSTAWKA CHŁODZĄCA POD NOTEBOOKA 15" 1X WENTYLATOR 12CM, PODŚWIET | 53 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →