Podstawka pod laptop Gembird NBS-1F15-04
Zdjęcia 5 |
Gembird NBS-1F15-04 |
|
Przelotka USB
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird NBS-1F15-04
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird NBS-1F15-04 - notebook cooling pad | 45 zł |
Gembird Podstawka chłodząca do laptopa do 15 cali AWGEMP000000010 | 25 zł |
Podstawka chłodząca GEMBIRD NBS-1F15-04 | 25 zł |
GEMBIRD PODSTAWKA CHŁODZĄCA POD NOTEBOOKA 15" 1X WENTYLATOR 12CM, PODŚWIET | 53 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →