Podstawka pod laptop Gembird NBS-D1-01
Zdjęcia 9 |
Gembird NBS-D1-01 bez wentylatorówbrak regulacji nachylenia |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird NBS-D1-01
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Podstawka pod laptopa GEMBIRD NBS-D1-01 | 100 zł |
GEMBIRD PODSTAWKA DO NOTEBOOKA 15,6" SREBRNA | 133 zł |
Podstawka pod laptopa GEMBIRD NBS-D1-01 | 100 zł |
Podstawka chłodząca Gembird Podstawka do notebooka 15,6 cali srebrna | 109 zł |
GEMBIRD PODSTAWKA DO NOTEBOOKA 15,6" SREBRNA | 111 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →