Podstawka pod laptop Gembird NBS-1F17T-01
Zdjęcia 5 |
Gembird NBS-1F17T-01 |
|
5 poziomów nachylenia (5 °, 20 °, 30 °, 40 ° i 45 °). Długość kabla USB wynosi 0,5m.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gembird 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gembird.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gembird NBS-1F17T-01
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gembird NBS-1F17T-01 17" Podstawka Chłodząca Do Laptopa Czarny | 113 zł |
Podstawka chłodząca GEMBIRD NBS-1F17T-01 | 50 zł |
Podstawka chłodząca GEMBIRD NBS-1F17T-01 | 84 zł |
Podstawka chłodząca GEMBIRD NBS-1F17T-01 | 50 zł |
GEMBIRD NBS-1F17T-01 Gembird podstawka do notebooka 17, 1 wentylator, czar | 71 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →