Сумка для ноутбука Lenovo ThinkPad Professional Topload 15.6 15.6 " (4X40Q26384)
Фото 5 |
Lenovo ThinkPad Professional Topload 15.6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo ThinkPad Professional Topload 15.6 15.6 "
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo ThinkPad Professional Topload 15.6'' czarny TOR-LAP-LEN-038 | 389 zł |
Lenovo ThinkPad Professional 15,6" Czarny | 399 zł |
Lenovo Torba na notebooka ThinkPad Professional 15.6 Top-load 4X40Q26384 | 445 zł |
Lenovo Torba otwierana od góry Professional do laptopów ThinkPad 15.6' 4X4 | 399 zł |
Lenovo ThinkPad Professional 15,6" Czarny | 419 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →