Чохол для ноутбука Lenovo ThinkPad Sleeve 12 12 " (4X40N18007)
Фото 5 |
Lenovo ThinkPad Sleeve 12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo ThinkPad Sleeve 12 12 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo 4X40N18007 pokrowiec ochronny torba na laptopa 305 cm 12 cali | 101 zł |
Etui Lenovo ThinkPad Sleeve 12" Czarny | 101 zł |
Etui ThinkPad Lenovo 12" (4X40N18007) | 153 zł |
Модификації Lenovo ThinkPad Sleeve 12
Ціни на Lenovo ThinkPad Sleeve 12 |
---|---|---|---|---|
Lenovo ThinkPad Sleeve 12 12 " | від 101 zł | 3 пропозиції | ||
Lenovo ThinkPad Sleeve 13 13 " | від 126 zł | 7 пропозицій | ||
Lenovo ThinkPad Sleeve 14 14 " | від 129 zł | 6 пропозицій | ||
Lenovo ThinkPad Sleeve 15 15 " | від 129 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →