Сумка для ноутбука Lenovo ThinkPad Essential Slim Topload 14 14 " (4X41D97727)
Фото 9 |
Lenovo ThinkPad Essential Slim Topload 14 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo ThinkPad Essential Slim Topload 14 14 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Etui Lenovo ThinkPad Essential Slim 14" Czarny | 132 zł |
Lenovo ThinkPad Essential 13-14-inch Slim Topload (Eco) Fits up to size 14 | 150 zł |
Torba ThinkPad Essential Slim Topload Eco na 13/14-calowe notebooki (4X41D | 180 zł |
Lenovo | Fits up to size 14 "" | Essential | ThinkPad Essential 13-14-inch | 183 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →