Сумка для ноутбука Lenovo Casual Topload T210 15.6 15.6 "
Відео 1Фото 9 |
Lenovo Casual Topload T210 15.6 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Купити Lenovo Casual Topload T210 15.6 15.6 "
Усі ціни 48 →Lenovo Casual Toploader 4X40T84061 Torba na Laptopa Czarny 156" | 107 zł |
Lenovo Toploader Laptop Case 15.6" | 92 zł |
Lenovo Torba na laptopa T210 czarna 15.6 4X40T84061 AOLNVNT15000038 | 106 zł |
Lenovo Casual Toploader T210 15.6'' czarny TOR-LAP-LEN-030 | 69 zł |
Lenovo Torba na laptopa T210 czarna 15.6 4X40T84061 118576 | 106 zł |
Яскравий внутрішній світ
Цікавим моментом є яскрава підкладка з внутрішньої сторони, яка разюче відрізняється за кольором від суворого зовнішнього дизайну. Це не тільки виглядає красиво, а й дозволяє знайти будь-яку дрібницю всередині кишень ― речі точно не зіллються за кольором з підкладкою.
Діагональне рішення
Цікавим рішенням є отримання доступу до зовнішнього кишені на фронтальній частині. Фішка в тому, що закривається відділення на діагональну блискавку, що виглядає незвично і досить стильно. У ньому є відділення для мишки, мобільного, зарядки, блокнота та інших дрібниць.
Проста і зрозуміла класика
Сумка виконана з поліестеру ― популярного і перевіреного матеріалу, який часто зустрічається в сумках для ноутбуків і міських рюкзаках. Це водовідштовхувальна тканину, легка у догляді, немаркий. Стінки і перегородки сумки виконані з щільного, але м'якого матеріалу. Ноутбук надійно захищений від ударів з усіх боків. А на задній зовнішній стінці розташований додатковий ремінь для кріплення сумки на ручку валізи, що полегшує транспортування в далеких поїздках.
Поміщається все
Основне відділення закривається на застібку блискавку, щільно прилеглу до гаджету. Усередині сумки простір поділений на два відділення. Перше безпосередньо для ноутбука. Містке, оснащене спеціальною фіксацією — ремінцем на липучці. Цей ремінь дозволяє надійно закріпити ноутбук всередині. Друге відділення — це відкритий кишеню. Він підійде для документів, планшета
Lenovo Casual Topload T210 — універсальна сумка для ноутбука, однаково підходить чоловікам і жінкам, як для туристичних поїздок, так і при пересуванні по місту в робочому режимі.