Pokrowiec na laptopa Lenovo ThinkPad Sleeve 12 12 " (4X40N18007)
Zdjęcia 5 |
Lenovo ThinkPad Sleeve 12 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo ThinkPad Sleeve 12 12 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo 4X40N18007 pokrowiec ochronny torba na laptopa 305 cm 12 cali | 101 zł |
Etui Lenovo ThinkPad Sleeve 12" Czarny | 101 zł |
Etui ThinkPad Lenovo 12" (4X40N18007) | 153 zł |
Modyfikacje Lenovo ThinkPad Sleeve 12
Ceny na Lenovo ThinkPad Sleeve 12 |
---|---|---|---|---|
Lenovo ThinkPad Sleeve 12 12 " | od 101 zł | 3 oferty | ||
Lenovo ThinkPad Sleeve 13 13 " | od 126 zł | 7 oferty | ||
Lenovo ThinkPad Sleeve 14 14 " | od 129 zł | 6 oferty | ||
Lenovo ThinkPad Sleeve 15 15 " | od 129 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →