Pokrowiec na laptopa Lenovo ThinkPad Sleeve 14 14 " (4X40N18009)
Zdjęcia 5 |
Lenovo ThinkPad Sleeve 14 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo ThinkPad Sleeve 14 14 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo 4X40N18009 Thinkpad 14-calowy rękaw czarny 4931653 | 170 zł |
Etui Lenovo ThinkPad Sleeve 14" Czarny | 129 zł |
Lenovo ThinkPad 4X40N18009 Fits up to size 14 ", Black, Sleeve ...nie z te | 150 zł |
Etui ThinkPad Lenovo 14" (4X40N18009) | 193 zł |
Lenovo 14" Sleeve Case Black | 174 zł |
Modyfikacje Lenovo ThinkPad Sleeve 14
Ceny na Lenovo ThinkPad Sleeve 14 |
---|---|---|---|---|
Lenovo ThinkPad Sleeve 12 12 " | od 101 zł | 3 oferty | ||
Lenovo ThinkPad Sleeve 13 13 " | od 126 zł | 7 oferty | ||
Lenovo ThinkPad Sleeve 14 14 " | od 129 zł | 5 oferty | ||
Lenovo ThinkPad Sleeve 15 15 " | od 129 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →