Pokrowiec na laptopa Lenovo Business Casual Sleeve 13 13 " (4X40Z50943)
Zdjęcia 6 |
Lenovo Business Casual Sleeve 13 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lenovo Business Casual Sleeve 13 13 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Etui Lenovo Business Casual Sleeve 13" Szary | 104 zł |
Lenovo 4X40Z50943 etui na tablet 33 cm (13") Etui 4X40Z50943 | 89 zł |
Lenovo 4X40Z50943 etui na tablet 33 cm (13") Etui 4X40Z50943 | 89 zł |
Modyfikacje Lenovo Business Casual Sleeve 13
Ceny na Lenovo Business Casual Sleeve 13 |
---|---|---|---|---|
Lenovo Business Casual Sleeve 13 13 " | od 89 zł | 3 oferty | ||
Lenovo Business Casual Sleeve 14 14 " | od 97 zł | 5 oferty | ||
Lenovo Business Casual Sleeve 15 15.6 " | od 113 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →